Háje - Říčany, K žel. st. - Mukařov - Vyžlovka - Kostelec n.Č.l.,nám.
Pracovní den, linky 381, 382, 383, 387, 959
Souhrnné zastávkové jízdní řády
K dispozici v definovaném úseku pouze pro zastávky, ve kterých zastavují dvě a více linek.
Háje | |
Horčičkova | |
Sídliště Petrovice | |
Na Blanici | |
Na Vrchách | |
Picassova | |
Nové náměstí | |
Uhříněves | |
Uhříněveský hřbitov | |
Říčany,Prům.areál Černokostelecká | |
Říčany,Radošovice,Haškova | |
Říčany,Radošovice,sokolovna | |
Říčany,Rychta | |
Tehovec,Vojkov | |
Mukařov | |
Louňovice,I.hráz | |
Louňovice,II.hráz | |
Vyžlovka | |
Kozojedy,Rozc. | |
Kostelec n.Č.l.,Na Skalce | |
Kostelec n.Č.l.,Trativody | |
Kostelec n.Č.l.,U Křížku | |